S pomocí nebo bez?

Celou tu dobu, co jsme stavěli dům jsem přemýšlela, jak asi bude vypadat naše zahrada. Zda si jí zútulním sama nebo si nechám poradit od odborníků. Přeci jenom na ní budu trávit spousty času, a tak bych jí chtěla mít krásnou. Tak abych se na ní cítila jako doma a nechtěla z ní odejít. Abych z ní měla každý den radost a aby se jen tak rychle neokoukala. Ale kladu si stále otázku, jestli tohle moje očekávání zvládnu sama, nebo budu potřebovat radu. A tak jsem se si sedla k počítači a hledala jsem. CO vám budu povídat. Našla jsem spousty domácích kutilů, kteří si udělali krásné zahrady.

zahrada

Našla jsem i spousty typů a rad, jak si poradit a vše udělat sám. Ale nikdo už mi neřekne, jak dlouho strávil na té své zahradě času. Čas je pro mě důležitý, jelikož jsem pracovně vytížená a k tomu všemu ještě máme malé děti a stavba domu stále probíhá, tak jsem ráda za každý ušetřený čas, který můžu věnovat někde jinde. A tak bych si to chtěla co nejvíce ulehčit. Je mi jasné, že takový návrh zahrady bude asi cenově trochu náročný, ale proč si o tom nezjistit aspoň něco víc, abych měla nějakou orientaci. A navíc, když si uvědomím, co vlastně bych všechno na tě zahradě chtěla, tak vůbec, ale vůbec netuším nebo nemám žádný nápad, jak bych si to všechno umístila, tak, aby to mělo nějakou hlavu a patu. Určitě nechci žádný mišmaš rostlin, u kterých nebudu vědět ani jejich původ. Zasazené stromy, o kterých nebudu nic vědět, ale nasadím je tam jen proto že se mi líbí.

návrh

No, a tak to moje přemýšlení přešlo k zoufalství. A rozhodla jsem se tedy že potřebují potřebuji se zahradou pomoc. Naštěstí mám chápavého muže, který mě v tomhle podpořil a je semnou za jedno. Nechceme si přidělávat další starosti navíc, a tak jsem vyhledala zahradního architekta, kterým navrhne naši zahradu. Hledání toho nejlepšího je docela pěkný oříšek, ale naštěstí máme ještě spousty času. Ale vás určitě bude zajímat cena za návrh zahrady https://land05.cz/cs, je to jako u všeho. První je nejlepší si domluvit schůzku a podle toho se domluvíte na veškerých detailech a i ceny.

About the Author

You may also like these