Péče o zdraví

Věřte mi, ale zdraví máme jenom jedno. Abych pravdu řekla, tak já sama užívám několik potravinových doplňků. Také si vzpomínám na to, když moje kamarádka stále chodila k lékaři, když stále trpěla na angínu a na záněty mandlí. A moje kamarádka vůbec netušila, z čeho to může mít, že se jí pořád záněty v krku opakují a vrací se. A byla už u lékaře tolikrát, že ani lékař už jí nedokázal poradit. A moje kamarádka byla dokonce i čtyři dny hospitalizovaná v nemocnici, aby celou proklepli, jestli třeba nemá v těle někde skrytý zánět anebo něco horšího. Nakonec to vyšlo tak, že moje kamarádka je úplně zdravá, což nás obě dvě moc potěšilo.

Jím hodně zeleniny.

Moje kamarádka totiž péči o své zdraví vážně hodně pečuje a dává si na něm záležet. Takže jsme vůbec nepřišly na to, z čeho může mít stále záněty mandlí. Potom moje kamarádka se rozhodla, že jsi se jde k nějakému léčiteli. Abych pravdu řekla, moc jsem tomu nevěřila. Protože já věřím jenom lékařům, a ne nějakým léčitelům, kteří vůbec nemají doktorský ¨diplom a atestaci, takže jsem si řekla, že ať to kamarádka tedy zkusí, když tomu nevěřím. A víte, co se stalo? Ten léčitelé řekl, že ty záněty mandlí má ze stresu. Kamarádka se nad tím pozastavila a přemýšlela a řekla, že to vlastně může být pravda.

O zdraví pečuji.

Protože se stále stresuje z toho, že ji čeká rozvod s jejím manželem. Takže potom, když se kamarádka rozvedla a už se potom uklidnila, opravdu ty záněty v krku jí vymizely. Takže to bylo docela skvělé, protože kamarádka už alespoň věděla, co jí tehdy bylo. Tady jde alespoň vidět, že stres je opravdu velmi špatný a že člověku dokáže opravdu hodně zamotat hlavu a také pošramotit zdraví. Nejlepší je, když se člověk nestresuje a je stále v pohodě. Vím, jeto složité, ale vyplatí se o pohodu na duši snažit a být více v klidu. Když je člověk v pohodě, tak je méně ve stresu a tím pádem není napjatý. Pohoda člověku jenom prospívá. 

About the Author

You may also like these

No Related Post