Bavlněné tričko bez potisku tak trochu netradičně

Stoprocentní bavlna se stala již před mnoha lety ideálním společníkem mnohých z nás, a i přesto, že se na trhu objevilo funkční prádlo a další oděvy ze syntetických materiálů, bavlněné tričko bez potisku stále patří k nejoblíbenějším. Bavlna vás nekouše, neškrábe, nesvědí a neškrtí a můžete ji nosit ve všedních dnech i pro slavnostní příležitosti. A trička, ta se hodí i pro některé ne zrovna tradiční situace:

bavlněná trička

Obdarujte spolužáky maturitního ročníku – spolužáci se ve čtvrtém ročníku mohou natolik přátelit, že je konec školního roku a maturitní zkoušky mohou docela nepříjemně psychicky rozladit s vědomím, že končí něco krásného – období studentských lásek, klukovin a báječných dobrodružství. Nenechte se převálcovat depresemi a pořiďte kamarádům na památku trička s potiskem, se jmény spolužáků, aby jim připomněly vzácné chvíle ve školních lavicích. A nezapomeňte si navzájem vyměnit kontakty, abyste se mohli alespoň občas navštěvovat.

pánské oblečení

Oslavte s tričkem vaše zásnuby – také se řadíte k lidem, co mají nevýslovné štěstí a potkali životního partnera, s nímž si ve všem rozumí? Pak se nepochybně vyplatí stvrdit tento svazek manželstvím. Tomu předcházejí zásnuby a ty můžete pojmout velmi odvážně, například necháte na dvě trička – pro sebe a partnerku či partnera vytisknout nebo vyšít na hruď jména obou snoubenců a k nim nějaké životní motto – slavný citát atp.

Darujte trička v rámci výletu do hor – tričko s vytištěným symbolem turistické výpravy a se jménem na zádech dokáže rozveselit nejednu tvář. Jestliže udržujete přátelské vztahy s kamarády, s nimiž provozujete horskou turistiku, můžete si tričkem vždy připomenout nějakou akci, kde jste prožili spoustu krásných chvil. Trička mohou být s krátkým i s dlouhým rukávem a můžete k nim přiložit i kšiltovku. Ta se na horách může náramně hodit.

About the Author

You may also like these