Baví mě cestování

Znám opravdu hodně lidí, kteří moc rádi cestují. A já vůbec nejsem žádná výjimka. Také si vzpomínám na to, když jsem jako malá holka stále chtěla někam k moři. Nejhorší na tom bylo, že moji dva starší sourozenci stále jezdili k moři, zatímco já ne. A vás určitě zajímá, proč moji dva sourozenci stále jezdili k moři, zatímco já ne. A řeknu vám to takhle. Protože moji dva sourozenci měli jiného otce, než mám já. A ten jejich otec má opravdu hodně peněz a vlastní takovou firmu, že si může utrácet peněz v kolik chce. Zatímco já mám otce, který utekl od mámy, když jsem se narodila.

U moře je nádherně.

Navíc on mamince ani neplatí žádné alimenty, takže si jistě dokážete představit, že peníze moje máma na cestování ani neměla. A maximálně jsme jezdili někde tady u nás v České republice na nějaké malé výlety, ale nebylo to ono. Moji dva sourozenci si stále posílaly fotky z nějakých krásných v destinací, kde zrovna byli a kde se jim moc líbilo. A navíc mě moc potěšilo, když mě dvakrát vzali s sebou na dovolenou. Ale potom jsem už nejezdila, když si bratři našli své partnerky. To jim tam budu dělat křena? Ani náhodou!  Přišlo mi to hloupé. Oni dva tam měli s sebou své partnerky, takže si vždycky užívali ve čtyřech.

Mám moře ráda.

A já jsem tam nechtěla být jako pátá. A být jim na obtíž jsem také nechtěla. Takže jsem si řekla, že si najdu skvělou práci, kde je opravdu hodně peněz, abych si mohla potom dovolit také pěkné cestování a dovolenou, stejně tak jako moji dva starší sourozenci. A na dovolenou vezmu s sebou i svoji maminku. A věřte mi, že dovolaná je velmi důležitá, a to pro každého člověka. Pokud je člověk stále jenom vyvážený, jak pracovně nebo psychicky, tak potřebuje kvalitní odpočinek, nějakou skvělou dovolenou nebo někam cestovat, aby se dotyčný uklidnil a mohl potom dále žít lepší a veselejší život. 

About the Author

You may also like these